Trwa II edycja przedsięwzięcia Przemyśl jest PRZE!-dsiębiorczy

logotypy projektu Razem Zmieniamy Przemyśl

Informujemy, że trwa realizacja drugiej edycji przedsięwzięcia "Przemyśl jest PRZE!-dsiębiorczy", w ramach projektu "Razem zmieniamy Przemyśl". Wirtualne firmy prowadzone są przez uczestników z różnych branż, w tym biur podróży, salonów fryzjerskich, sklepiku szkolnego, restauracji oraz wielu innych.

Infografika do informacji Przemyśl jest Przedsiębiorczy

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu firmy REVAS, uczestnicy symulują prowadzenie własnego biznesu, podejmując realne decyzje biznesowe, takie jak zatrudnianie pracowników, inwestowanie w reklamę i ustalanie cen. W ramach przedsięwzięcia, każda ze szkół została wyposażona w odpowiednią liczbę licencji dla uczniów i nauczycieli oraz w sprzęt komputerowy i materiały dydaktyczne.

Projekt jest narzędziem przeznaczonym do nauki przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej. Wszyscy uczestnicy otrzymują wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych oraz możliwość korzystania z innowacyjnych narzędzi informatycznych. Łącznie, w ramach wszystkich edycji przedsięwzięcia weźmie udział 800 młodych osób uczniów przemyskich szkół.

Infografika do informacji Przemyśl jest Przedsiębiorczy

II edycja projektu "Przemyśl jest PRZE!-dsiębiorczy" potrwa do końca bieżącego roku szkolnego. Trzymamy kciuki za młodych przedsiębiorców i życzymy im powodzenia w rozwoju ich biznesowej kariery po zakończeniu edukacji szkolnej.


Przedsięwzięcie pn. „Przemyśl jest PRZE!-dsiębiorczy” realizowane jest w ramach projektu pn. „Razem Zmieniamy Przemyśl” finansowane ze środków zewnętrznych, w 85% pochodzących z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa w ramach programu Rozwój Lokalny.

Opublikował(a): Rafał Porada Data publikacji: 26-04-2023 09:15 Modyfikował(a): Rafał Porada Data modyfikacji: 26-04-2023 09:17