II edycja "Przemyskich Młodzieżowych Mistrzostw Menedżerskich" - rekrutacja

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach przedsięwzięcia "Przedsiębiorczy Przemyśl" w dniu 20.03.2023 r. rozpoczyna rekrutację do Przemyskich Młodzieżowych Mistrzostw Menedżerskich - II edycja.

Do 07.04.2023 r. szkoły ponadpodstawowe z terenu miasta Przemyśla mogą zgłaszać uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w Konkursie.

"Przemyskie Młodzieżowe Mistrzostwa Menedżerskie" odbywać się będą pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.

Zgodnie z Regulaminem Mistrzostw:

  • Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich, czwartych i piątych w wieku od 13 do 20 roku życia, będący uczniami szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Przemyśla.
  • W II edycji „Przemyskich Młodzieżowych Mistrzostw Menedżerskich” uczestniczyć może maksymalnie 21 dwuosobowych zespołów (każdy zespół musi składać się z 2 uczniów będących uczniami danej szkoły).
  • Każda szkoła ponadpodstawowa z Przemyśla może zgłosić maksymalnie 5 zespołów (2 zespoły podstawowe i 3 zespoły rezerwowe).

Zgłoszenie zespołu odbywa się na podstawie formularza zgłoszeniowego do konkursu „Przemyskie Młodzieżowe Mistrzostwa Menedżerskie”. Zgłoszenie zespołów przesyła szkoła, która kieruje zespoły do udziału w Mistrzostwach.

 

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach !!!

 

Mistrzostwa rozpoczną się w dniu 17.04.2023 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody (laptopy, tablety, smartfony) !!!!

Więcej informacji: 881 363 197.

 

Źródło grafiki:

https://pixabay.com/pl/illustrations/puchar-podium-trofeum-z%c5%82oto-z%c5%82oty-1615074/