Przemyski Portal Gospodarczy

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. uruchomiła stronę internetową pn.: "PRZEMYSKI PORTAL GOSPODARCZY". 

Przemyski Portal Gospodarczy to serwis przeznaczony dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Celem portalu jest skupienie w jednym miejscu informacji zamieszczanych dotychczas w różnych miejscach a skierowanych do szeroko rozumianego biznesu.

ppg parr.png

Na stronie „Przemyskiego Portalu Gospodarczego” będą zamieszczane na bieżąco aktualności na temat możliwości wsparcia finansowego, dotacji, pożyczek, szkoleń a także oferty lokalnych firm (katalog branżowy). W najbliższym czasie portal zostanie poszerzony o informacje na temat wybranych zmian w przepisach prawnych i prawa miejscowego oraz informacje na temat wolnych lokali przeznaczonych pod działalność gospodarczą na terenie miasta.

Portal jest dostępny pod adresem:

https://przemyskiportalgospodarczy.pl/

ppg.png

"Przemyski Portal Gospodarczy" powstał w ramach projektu pt. „Razem zmieniamy Przemyśl”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny”. Projekt pt. „Razem zmieniamy Przemyśl” jest projektem partnerskim, w ramach którego Liderem projektu jest Gmina Miejska Przemyśl, natomiast Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. pełni rolę Partnera.